top of page

kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti tekne turları kıbrıstaki en iyi tekne turu kuzey kıbrıs plajları kuzey kıbrıs sahilleri yüzme kıbrıs kota kiralama kıbrıs yat kiralama girnr tekne turları , kktc tekne turları kıbrıs tekne turları girne antik liman tekne turları kıbrıs yat turları, kktc tekne kiralama, kktc yat kiralama, girne günübirlik yat turu, girne günü birlik tekne turu girne mehtap turu , girne saatlik tekne kiralama, girne saatlik yat kiralama, lefkoşa tekne turları , kıbrıs yat turları , kıbrıs tekne turları, kktc yat turları kktc tekne turları kıbrıs yat turları kıbrıs ta gidilecek en güzel yerler kıbrısın en güzel restoranı kktc en güzel tekne turları.

KUZEY KIBRIS TEKNE TURLARI. GİRNE TEKNE TURLARI. sayfamıza hoş geldiniz. GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARI. ÖZEL TEKNE KİRALAMA. GÜN BATIMI ...En Popüler Girne Tekne Gezileri* Tur tekneleri genellikle, Girne'nin Batı sahillerinde bulunan gözde koylar Kervansaray, Escape, Deniz Kızı, Mare Monte ve Sivil Savunma Plajı yakınına demir atıyor, tura katılanlar eşsiz ada manzarası eşliğinde koylarda denize girip serinliyor, su kaydırağıyla da daha eğlenceli vakit geçiriyor. 


girne balıkçılık turları kktc balık tutma turları kıbrıs balık tutma turları Girne, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yer alan bir liman kentidir. Girne ve çevresi de, adanın en gözde tatil beldesi olmaktadır. Girne'nin ve tatilinizin tadını çıkarmak istiyorsanız da girne tekne turlarımız ve girne yat turlarımızı mutlaka görmeniz gerekir. Limandan yolculuğa başladığınız andan itibaren denizin güzelliği ve Girne kıyı sahilinin eşsiz manzarası sizi büyüleyecek, bu huzur kokan havayı solumak da ruhunuzu bambaşka yerlere götürecektir. Yolculuğunuz esnasında kıyı şeridinde birçok tarihi eser karşınıza çıkacağı için fotoğraf makinenizi de hazır tutmanızı tavsiye ediyoruz.
Hemen günlük tur rezervasyonlarınızı yapın, unutulmaz anılar ile heyecan dolu bir tatil geçirin.Kıbrıs Tekne Turları
Kıbrıs, herkesin yaşamı boyunca mutlaka en azından bir kere görmesi gereken, tarihi dokusu, eşsiz yapıtları, muhteşem sahilleri, masmavi denizi ile hafızalara kazınacak, müthiş bir güzelliktir. Bu görsel şölende bulunmak, eğlenmek, dinlenmek için farklı kaynakları, farklı imkanları, farklı ortamları tercih edebilirsiniz. Bir otel, bir pansiyon veya herhangi bir mekanı tercih edebilir, sessiz, sakin, rutin, dinlendirici bir tatil planlayabilirsiniz. Ancak, bunlar ile kısıtlanmak istemiyor iseniz, Kıbrıs’ı görmek, koyları, plajları görmek, denizden, deniz gözü ile Kıbrıs’ı yaşamak istiyor iseniz, Kıbrıs tekne turları etkinliklerimiz ile beklentilerinizi ve hayalleriniz ile buluşabilirsiniz.
Günübirlik Kıbrıs tekne turu veyasabrina boat tours girne sabrina tekne turları  özel yat turu ile Kıbrıs'sın sahillerini denizden keşfetmeye ne dersiniz?

Girne kıyılarını tıpkı korsanlar gibi görkemli Beş Parmak Dağlarının gölgesi altında keşfedin, güneşin tadını çıkartın ve yorulana kadar yüzün.
Kıbrıs Lüks Yat Kiralama
Size özel Kıbrıs yat kiralama yapabilirsiniz. Özel günlerinizde, özel planlanmış bir yat turu yapmak isterseniz bize ulaşın talebinizi iletin. Sizin için motoryat kiralama organizasyonunu yapabiliriz. Girne Antik Yat Limanı veya Girne Turizm Limanından kalkış yapan lüks yat veya lüks kotra ile özel programlar yapabiliriz.
Kuzey Kıbrıs sahil şeridinin6 brothers tekne turları girne  renklerini en iyi şekilde bir tekne turu ile keşfedilebilirsiniz. Girne sahil şeridini keşfetme, güneşlenme, yüzme ve su sporları fırsatını Girne tekne turu ile yakalayın.

Talebiniz doğrultusunda size özel bir tekne turu ziyafeti düzenleyebiliriz. Seçiminize bağlı menüler, leziz aperatifler / mezeler, taze balık, tavuk ya da et gibi seçeneklerden oluşan ana yemler sizler için teknede hazırlanır ve hoş bir şekilde sunulur ve bunları meyve takip eder.

Gruplar için tekneyi gün için kiralayabilir ve sizi seçtiğiniz bir noktadan almasını ve seçtiğiniz bir noktaya bırakmasını isteyebilirsiniz, tekne sizin çizdiğiniz rotada emrinizde olacaktır. Grup tur fiyatları kişi sayısına göre değişmesi nedeniyle lütfen ayrıntılar için iletişime geçiniz.
Kıbrıs’ı yaşamak, Kıbrıs’ı hissetmek, turlarımız ile adanın zarafetine, adanın gecesine ve gündüzüne, ışıltısına, muhteşemliğine eşlik etmek ister misiniz?
Gündüz güzelliğini, gün ışıltısında görmeniztolimani tekne turları girnr girne kktc salih bey tekne turları girne kktc  gereken plajları, denizi, koyları, gündüz tekne turu ile Gece ışıltısını, gecenin sessizliği ile birleşen muhteşem Kıbrıs sularını, plajlarını, ışıltısını, mehtap tekne turu ya da akşam tekne turu ile Her türlü resmi ya da özel etkinliğinizi, aile ya da iş etkinliğinizi, sosyal grup etkinliğinizi, özel tekne turu ile Kıbrıs tekne turları hizmetlerimizin güvencesi, konforu ve kalitesi ile yaşamak ister misiniz?
Kıbrıs'ın en lüks yatlarından birinde günübirlik veya haftalık turlar ile hizmetinizdeyiz.
Özel yat turu veya Grup tekne turları
Mehtap turları • Gecelik Turlar •
22 m2 büyüklüğünde 2 kabin, 4 adet 7 m2 ufak kabin
Turizmin başkenti Girne'deki turistik tekneler, günübirlik turlarla hem turistler hem de yerli halkın vazgeçilmezi. Girne Antik Liman'dan hareket eden turistik tekneler, tura katılanların hem Girne'nin batı sahillerini denizden görmesini hem de Akdeniz'in masmavi ve berrak sularında hoşça vakit geçirmesini sağlıyor. Girne'nin Batı sahillerinde bulunan gözde koylar Kervansaray, Escape, Deniz Kızı, Mare Monte ve Sivil Savunma Plajı yakınına demir atan tekneler kıyıdan görsel bir güzellik oluştururken, tura katılanlara ise denizden eşsiz bir manzarayı ve masmavi sularda yüzmeyi deneyimliyorlar.
bluebird tekne turları shakki tekne turları scubacyprus tekne turları girne kktc tekne turları yat turu 

Günübirlik Tekne Turu Girne / Kıbrıs

Denizde muhteşem bir gün geçirmek ister misiniz?
Kıbrıs adasının eşsiz manzarası, Türk ve Akdeniz mutfağının lezzetleri, gerçek kömür ateşinde pişmiş balık, piliç veya et ızgara, buz gibi içecek seçenekleri, Akdeniz için özel tasarlanmış konforlu bir yatın güvertesinden daha mükemmel bir seçenek düşünemezsiniz.

Girne, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer alan, mutlaka görmeniz gereken, eşsiz bir liman kentidir. Girne ve çevresi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en gözde tatil beldesi olarak, tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Girne’de bulunmak, Girne'nin ve tatilinizin tadını çıkarmak, eşsiz güzelliğin her karesini görmek, ölümsüzleştirmek istiyorsanız, Kıbrıs tekne turları kapsamında bulunan, Girne tekne turları ve Girne yat turlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Bizim ile irtibata geçmeniz, hakkımızda ve etkinliklerimiz hakkında bilgi almanız, tatil planınızı yeniden yapmanız anlamına gelecektir.

Limandan yolculuğa başladığınız andan itibaren, denizin güzelliği ve Girne kıyı sahilinin eşsiz manzarası sizleri büyüleyecek, bu huzur kokan havayı solumanız ruhunuzu bambaşka yerlere götürecek, tatilin ne demek olduğunu, dinlenmenin ne demek olduğunu, huzurun ne demek olduğunu sizlere gösterecektir.

Gündüz tekne turu veya gece tekne turu etkinliklerimiz ile yolculuğunuz esnasında kıyı şeridinde birçok tarihi eseri görme fırsatını yakalayacağınızı da düşünerek, ziyaretinizi ölümsüzleştirmek için, fotoğraf makinenizi de hazır bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Denizde muhteşem bir gün geçirmek ister misiniz?
Bu muhteşem gün içerisinde, tek bir günde Kıbrıs’ı keşfetmeyi,
Kıbrıs adasının, Kıbrıs doğasının eşsiz manzarasını görmeyi,
Türk mutfağının ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini yerinde tatmayı,
Gerçek kömür ateşinde pişmiş, enfes bir balık yemeyi,
Piliç veya et ızgarayı menüde görmeyi,
Buz gibi içecek seçeneklerinden dilediğinizi almayı,
Akdeniz için özel tasarlanmış, misafirlerin düşünüldüğü, konforlu, beklentileri karşılayan bir yatın güvertesinden, manzaranın, Kıbrıs’ın gerçek bir parçası olabilmeyi hayal edebiliyor musunuz?
Gözleriniz kapatmış Kıbrıs hayaline dalmış iseniz ve bende orada olmayalım demiş iseniz, o halde sizlere sunduğumuz, sizlere özel, mehtap tekne turu veya özel tekne turu ya da balık turu etkinliklerimiz için, bize ulaşmayı, irtibat bilgilerimizden beklentileriniz doğrultusunda, istekleriniz doğrultusunda rezervasyon yapmayı unutmayın.

Girne Tekne Turları

Bu Sayfada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Antik Limandan Kalkan Tekne Turlarına rezervasyon yaptırabilir  birçok farklı işletmeciye ait kıbrıs tekne yat kotra motoryat turu bileti alabilir ya da tekne turuna çıkmak için aşağıdaki butonlara tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz önce aşağıdaki Kıbrıs Tekne Turları na bir göz atınız bütçenize ve zevkinize en uygun turu seçiniz. 

KKTC tekne turlarında nerelere gidiliyor neler ikram ediliyor koylara gidiliyor mu ? Kıbrıs tekne turları Fiyatları Mukayese Edip , Hangi turda neler ikram ediliyor karşılaştırabilirsiniz . Bütün yapmanız gereken aşağıda bir tur seçmek "hemen satın al" ı tıklamak . 

whatsapp.png

Bilgi Almak için tıklayın bize whatsapp tan yazınız ya da hemen aşağıdaki turlardan birini seçiniz. 

KUZEY KIBRIS TEKNE TURLARI

 GİRNE TEKNE TURLARI 

sayfamıza hoş geldiniz 

GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARI 

ÖZEL TEKNE KİRALAMA 

GÜN BATIMI TEKNE TURLARI 

GİRNE YAT KİRALAMA 

YAT TEKNE DE EVLiLiK TEKLiFi

YAT TEKNEDE BEKARLIĞA VEDA PARTiSi

ve bunun gibi Girne KKTC de tekne turları ile ilgili herşey 

online internet üzerinden tekne turu rezervasyonu ve kiralama için lütfen aşağıdaki teknelerden / turlardan  birini seçiniz ve whaapp 

web turkce.jpg

Kıbrıs Girne Tekne Turları 

girne tekne turları 

girne yat kiralama 

whatsapp.png
whatsapp.png
Lütfen Rezervasyon Yapmak İçin Formu Doldurunuz 
Form Bize Ulaştığında Size Whats-app ile 3d secure güvenli ödeme linki göndereceğiz. 

whatsap : ülke+alan+cepno

örnek      : 90      548  8564804

türkçe form

Daha detaylı bilgi almak tekne turlarımızdan birini seçmekte size yardımcı olabilmemiz için lütfen burayas tıklayınız. 

Kuzey kıubrıs , girne de en iyi teknelere , yat kiralama ya yada tekne tutmaya whatsapp hattımızdan devam edebilirsiniz

size mümkün olan En kısa sürede cevap verilecektir

Lütfen bize yazarken 

Tekne turu tarihi 

Yat turuna katılacak kişi sayısı 

çocuk indirimi yada ücretsiz için 0-6 yaş ve 7 12 yaş kaç çocuk olduğu (13 yaş ve üzeri tam öder. 

özel tekne yat kiralama mı yoksa diğer insanlarla beraber katılacağınız herkese açık tur mu olduğunu yazınız ki size daha kısa sürede dönüş yapalım.

bottom of page